رفع مشکل پرش تصویر سرفیس پرو (4) 100 درصد تضمینی

پرش تصویر در سرفیس پرو 4

رفع مشکل پرش تصویر سرفیس پرو 4

درود بر بازدید کنندگان محترم، برای رفع مشکل پرش تصویر در بیشتر سرفیس های پرو 4 که به تازگی شایع شده است. که بیشتر کاربران را سردرگم کرده و بدون دلیل این مشکل در دستگاه آنها ظاهر می‌شود.

مشکل پرش تصویر یکی از رایج ترین مشکلات سرفیس پرو 4 است که این مشکل از سری هاس پرو 3 و سری های جدید تر آن کمتر دیده میشود، تیم تعمیرات تخصصی سرفیس آرتل در رفع این مشکل شما را یاری میرسانند به گونه ای که دیگر هرگز این مشکل برای سرفیس شما پیش نیاید.

مشکل پرش تصویر در سرفیس پرو 4 در یک سال اول اتفاقا نمی افتد اما پس از اتمام گارانتی بسیاری از کاربران با این مشکل مواجه می شوند تیم آرتل با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم جانبی مشکل پرش تصویر را در سرفیس شما حل می کند.

پس شما می توانید با خیال راحت دستگاه خود را به همکاران ما در آرتل بسپارید و از اعتماد خود خرسند باشید.

حل مشکل پرش تصویر سرفیس پرو 4 با آرتل

در سال های اخیر متخصصان سخت افزار ما توانستند تا این موضوع را با تعمیر سخت افزار سرفیس پرو و بعضا جایگزینی صفحه نمایش برای همیشه رفع کنند.
خوشبختانه مشکل رفع لرزش صفحه نمایش امروز در کشور ما نیز توسط شرکت آرتل قسمت تعمیر سرفیس قابل انجام است.

ما سعی داریم در بهترین شرایط ممکن به تعمیرات سرفیس پرو4 شما بپردازیم و همچنین گارانتی آرتل نشانه تضمینی بودن ماست .

شرح مشکل پرش تصویر سرفیس پرو 4

بعداز مدتی استفاده از دستگاه بدون هیچ دلیل منطقی صفحه سرفیس پرو 4 خاموش می شود و گاهی اوقات در برخی از موارد دیده شده است که دستگاه با لرزش تصویر مواجه بوده است.

تکنسین های آرتل سعی میکنند تا جایی که ممکن است به تعمیر دستگاه شما بپردازند و سراغ تعویض ال سی دی دستگاه نروند.

در مرحله دوم تکنسین های ما ال سی دی دستگاه شما را با ال سی دی اورجینال مدل های دیگر که با این مشکل مواجه نیستند عوض میکنند تا دیگر هرگز با این مشکل بر خورد نکنید.

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 

زهرا سلیمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.