حساسیت فشار قلم سرفیس پرو

حساسیت فشار قلم سرفیس

زمانی که کمپانی مایکروسافت تصمیم گرفت دستگاه های سرفیس را به بازار عرضه کند، یکی از اهداف این شرکت این بود که مطمئن شود که کاربران بتوانند طیف وسیعی از کارهای روزمره خود را برطرف کنند. حالا یکی از محبوب ترین نسخه های سرفیس، سرفیس پرو 3 است. شاید باور اینکه دستگاهی به این قدیمی جزء سرفیس های محبوب مایکروسافت باشد سخت باشد. ولی سرفیس پرو 3 جزء کم نقص ترین های سرفیس های مایکروسافت محسوب می شود. اما بلاخره باز هم یک سری نقص ها در این سرفیس پیدا می شود. با توجه به اطلاعاتی که ما به دست اورده ایم، برخی از کاربران با حساسیت فشار قلم سرفیس مشکل دارند. ظاهراً هنگامی که کاربران از برنامه های طراحی استفاده می کنند، حساسیت فشار قلم آنطور که انتظار می رود کار نمی کند. این افراد با برنامه هایی مثل Fire Alpaca، GIMP و حتی Photoshop CS6 مشکل دارند، اگرچه با Office 365 و برنامه سرفیس به خوبی کار می کند.

قبل از ادامه کار، مطمئن شوید که برنامه‌هایی را که استفاده می‌کنید، به روز شده باشند و در صورت امکان به نسخه‌های جدیدتر به‌روزرسانی کنید. اکثر طراحان ترجیح می دهند از Photoshop CS6 استفاده کنند، بنابراین، به دلیل ماهیت حریصانه Adobe، به روز رسانی در کارت ها وجود ندارد.

دو راه حل برای رفع این مشکل وجود دارد که می توانید به راحتی انجام دهید:

  1. با اپلیکیشن سرفیس حساسیت فشار را تغییر دهید.
  2. آخرین درایورهای Win Tab را نصب کنید.

 

حساسیت فشار را با استفاده از برنامه سرفیس تغییر دهید.

 

حساسیت فشار قلم سرفیس

 

برنامه Surface باید به عنوان پیش فرض در سرفیس پرو شما باشد، بنابراین ما به سادگی از شما می خواهیم که آن را راه اندازی کنید و تنظیمات حساسیت را تغییر دهید. این روش ممکن است کار کند یا نه، اما در عین حال، امتحان کردن آن ضرری ندارد.

همچنین باید اشاره کنیم که برنامه سرفیس فقط بر روی دستگاه‌های سرفیس کار می‌کند، بنابراین به فکر دانلود برنامه از فروشگاه مایکروسافت برای یک محصول غیر سرفیس نباشید.

 

آخرین درایورهای Win Tab را نصب کنید.

نکته اینجاست، ما معتقدیم که دلیل اینکه Surface Pro شما در مورد GIMP و سایر برنامه ها با حساسیت فشار مشکل دارد، ارتباط زیادی با درایورهای Win Tab دارد.

کاری که در این مرحله باید انجام دهید، دانلود درایور یا درایورهایی است که برای نسخه سرفیس پرو شما طراحی شده اند. درایورهای زیر را باید دانلود کنید و بعد از آن بررسی کنید که آیا حساسیت فشار قلم سرفیس به حالت عادی برگشته و همانطور که باید کار می کند یا خیر. این لینک ها برای دانلود تمامی نرم افزارها، سیستم عامل ها و درایورهای فعلی Surface 3 هستند.

 

از جمله درایورهای اختیاری Win Tab:

Surface 3 (Wi-Fi)

Surface 3 (AT&T 4G LTE)

Surface 3 (4G LTE) در آمریکای شمالی (غیر AT&T)

Surface 3 (Y!mobile 4G LTE) و Surface 3 (4G LTE) خارج از آمریکای شمالی.

 

نادیا زارعی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.