اتصال قلم سرفیس به لپ تاپ

آیا قلم سرفیس با لپ تاپ

در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با این موضوع صحبت کنیم که آیا قلم سرفیس با سایر لپ تاپ ها کار می کند و اتصال قلم سرفیس به لپ تاپ چگونه است. این قلم وظیفه دارد تا به افراد کمک کند کارشان به راحتی انجام پذیرد. همچنین با استفاده از این قلم افراد می توانند صفحات را در ویندوز 10 به راحتی اسکرول کنند. این قلم این امکان را به افراد می دهد تا به راحتی بتوانند طراحی، نقاشی یا هر چیزی را که مایل به کشیدن هستند انجام دهند. اما شاید برای شما و بسیاری از افراد این سوال پیش بیاید که آیا این قلم بر روی لپ تاپ های سرفیس کار می کند یا آیا می توان از این قلم در سایر لپ تاپ نیز استفاده کرد. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم.

 

آیا Surface Pen با سایر لپ تاپ ها کار می کند؟

در این قسمت می خواهیم در رابطه با اتصال قلم سرفیس به لپ تاپ صحبت کنیم. می توان‌ گفت اکثر این قلم ها از فناوری N-trig بهره برده اند. اگر لپ تاپ شما نیز از این فناوری پشتیبانی‌ کند برای اتصال به این قلم مشکلی نخواهد داشت. مدل اولیه این قلم تنها یک دکمه و پاک کن داشته و از ویژگی بلوتوث نیز برخوردار نبوده است. نسل دوم این قلم تا حدودی پیشرفت پیدا کرده است. پاک کن درست در کنار دکمه پاور تعبیه شده و این قلم با بیشتر مدل های مایکروسافت نیز سازگار بوده است. این امکان سبب شده است که اکثر افراد بتوانند از امکانات این قلم استفاده کنند و آن را به لپ تاپ خود متصل نمایند.

آیا قلم سرفیس با لپ تاپ های دیگر سازگار است یا خیر؟

در قسمت بالاتر در رابطه با این موضوع صحبت کردیم که اتصال قلم سرفیس به لپ تاپ امکان پذیر است یا نه و آیا قلم سرفیس با سایر لپ تاپ ها کار می کند. حال می خواهیم بررسی کنیم که آیا این قلم سازگار می باشد یا خیر. برای بررسی سازگاری این قلم باید مراحل زیر را دنبال کنیم. بهتر است در ابتدا وب سایت سازنده را برای مشکلات سازگاری بررسی نمایید. سپس وب سایت مایکروسافت را بررسی کنید و متوجه شوید چه نوع قلمی در دست دارید. قلم خود را از طریق بلوتوث به لپ تاپ متصل نمایید. بهتر است شما وسیله خود را بررسی کنید تا متوجه شوید آیا این وسایل آپدیت شده اند یا خیر. سپس به تنظیمات بلوتوث بروید و یک دستگاه به آن اضافه کنید. قلم خود را با فشردن دکمه پاور روشن کنید تا با قلم و لپ تاپ جفت شود.

 

آیا قلم سرفیس با لپ تاپ

 

اتصال Surface Pen با دستگاه

قلم خود را به لپ تاپ متصل نمایید و از ویژگی و امکانات آن استفاده کنید. این قلم یک امکان عالی در دسترس افراد می باشد تا بتوانند به راحتی نیاز های خود را برطرف کنند. استفاده از قلم کاری سخت و دشوار نیست و شما به راحتی می توانید با چند بار اتصال به لپ تاپ با نحوه کار آن آشنایی پیدا کنید.

عیب یابی سرفیس پن

اگر اتصال سرفیس پن به لپ تاپ بعد از انجام تمام این کار ها به درستی صورت نگرفت ممکن است اشکال از باتری باشد. می توانید دستگاه خود را به تعمیرکار بدهید تا آن را تعمیر کند. در بعضی مواقع تعمیرکار هم نمی تواند قلم را درست کند و شما ناچار هستید قلم جدیدی خریداری نمایید.

نتیجه اتصال قلم سرفیس به لپ تاپ

به طور کلی استفاده از این قلم می تواند کار شما را بسیار راحت کند. اما اگر زمان استفاده از این قلم با مشکل مواجه شده اید می توانید با افراد متخصص در این زمینه مشورت کنید تا مشکل خود را به راحتی برطرف نمایید.

 

درصورت مشکل برای اتصال قلم سرفیس خود به لپ تاپ یا سرفیس خود میتوانید با مشاورین آرتل تماس حاصل فرمایید.

علی ابراهیم پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.