تاریخ عرضه ایرپاد 3 و شکل ظاهری و شایعاتی در مورد آن

ایرپاد 3

رونمایی از نسل جدید ایرپاد ها به دلیل شیوع ویروس کرونا از اوایل سال 99 به تعویق افتاد، اما تاریخ عرضه ایرپاد 3 در شهریور 1400 به همراه دیگر محصولات جدید اپل رونمایی خواهد شد.

سری جدید هدفون های بلوتوثی اپل با نام ایرپاد 3 که به گفته برخی تحلیلگران تقریبا ترکیبی از ایرپاد 2 و ایرپاد پرو است با تغییرات زیادی در طراحی و ساختار وارد بازار خواهد شد.

 

طراحی ظاهری ایرپاد 3

طراحی ظاهری این دستگاه از دو مدل ایرپاد 2 و ایرپاد پرو الهام گرفته شده اما بدنه کوتاه آن باعث شده تا در اولین نگاه مدل آن را تشخیص بدهید. کیس کوچکتر، بدنه کوتاه و نبود سری سیلیکونی از تغییرات چشمگیر این سری است.

 

شایعات در مورد ایرپاد 3!

برخی از تحلیلگران و سایت های خبری بر این باوراند که نسل جدید ایرپاد ها با سری سیلیکونی و قابلیت لغو نویز خودکار خواهد بود، اما تصاویر پخش شده این شایعات را کاملا رد می کند!

بسیاری تحلیلگران و سایت های خبری اعلام کرده اند که سری جدید ایرپاد ها سیستم لغو نویز خودکار را دارد اما “مینگ چی کو” معتقد است که چون ایرپاد 3 نسل جدیدی ازاین دستگاه است و مدل به روز رسانی شده ایرپاد پرو نیست، قابلیت لغو نویز خودکار را دارا نخواهد بود.

 

ساختار داخلی

شایعات حاکی از استفاده تراشه جدید توسط کمپانی اپل در ایرپاد 3 است که موجب بهبود قابل توجهی در عمر باتری خواهد بود! با توجه به مشکلات وسیع کاربران با باتری سری 2 و ایرپاد پرو که اغلب دچار خرابی های غیر قابل تعمیر می شوند، این تراشه های جدید ممکن است امکانات خارق العاده ای را به ارمغان بیاورند.

در کنار تمام تغییراتی که مورد استقبال کاربران قرار گرفته است همچنان امیدواریم که قابلیت هایی از جمله اتصال سریع و انتقال دستگاه همچنان در نسل جدید ایرپاد ها مشاهده شود.

 

سیستم کاهش فشار

احتملا از همان سیستم کاهش فشار مشاهده شده در سری های قدیمی در ایرپاد 3 استفاده خواهد شد، از این سیستم برای متعادل کردن فشار داخل گوش که ناشی از استفاده طولانی مدت است استفاده می شود.

 

زهرا سلیمی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.