انتقال عکس از اندروید به مک بوک

انتقال عکس از اندروید به مک بوک

مک بوک اپل به تعدادی از ابزارهای کمکی مجهز می‌ باشد که به وسیله این ابزارها می تواند اطلاعاتی مانند عکس ها را از تلفن و تبلت و سایر دستگاه ها به مک منتقل کند. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی روش های انتقال عکس از اندروید به مک بوک بپردازیم تا افراد بتوانند از طریق آن ها عکس ها را از تلفن یا تبلت اندروید خود به مک منتقل کنند. شما با توجه به صلاحدید خود می توانید هر کدام از این روش ها را که مناسب دستگاه تان می باشد انتخاب کنید.

 

روش اول

روش اول در انتقال عکس از اندروید به مک بوک: در روش photos می توانید عکس ها را از تلفن اندروید خود به مک منتقل کنید. می‌ توان گفت شاید ساده ترین راه برای انتقال عکس ها از تلفن یا تبلت اندروید به مک استفاده از برنامه Native photos در مک بوک می باشد. تلفن خود را به مک متصل نمایید و برنامه photos را در مک باز کنید. سپس در برنامه photos، تلفن اندروید خود را در قسمت چپ انتخاب کنید. حال در قسمت راست Imported photos را انتخاب کرده و روی دکمه Import All New Photos کلیک کنید. اگر شما می خواهید فقط عکس هایی که انتخاب کرده اید را منتقل کنید بهتر است ابتدا عکس های مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس روی گزینه Import Selected کلیک کنید.

 

روش دوم در انتقال عکس از اندروید به مک بوک

روش دوم در انتقال عکس از اندروید به مک بوک: شما با استفاده از Image Capture می توانید انتقال عکس ها را از اندروید به مک انجام دهید. یکی از ابزار هایی که در مک موجود می باشد و شما می توانید از آن استفاده کنید Image Capture است. تلفن اندروید خود را به مک وصل کنید و Finder را در مک باز کنید. سپس بر روی Applications در منوی کنار کلیک کنید. در قسمت پایین سمت راست اسکرول کنید و روی Image Capture کلیک نمایید. بعد از این قسمت گوشی خود را در قسمت سمت چپ انتخاب کرده. در قسمت سمت راست دسکتاپ و یا مکان دیگری را به عنوان مقصد عکس های وارد شده انتخاب کنید و روی دکمه Import All کلیک کنید.

 

انتقال عکس از اندروید به مک بوک

 

روش سوم

در این روش با استفاده از برنامه پیش نمایش می توانید عکس ها را از تلفن اندروید خود به مک وارد کنید. ابزار بعدی که می‌ توانید از آن استفاده کنید تا عکس ها را از تلفن اندروید خود وارد مک کنید برنامه پیش نمایش مک می باشد. در این قسمت می توانید تلفن اندروید را به مک متصل کنید و Finder را در مک باز کنید. سپس روی Applications در منوی کناری کلیک کنید و بعد از آن به سمت پایین اسکرول کرده و روی Preview App کلیک کنید. پس از راه اندازی برنامه پیش نمایش، روی Tap File در بالا کلیک کنید و دستگاه اندروید خود را انتخاب کنید. عکس هایی که می خواهید انتقال دهید را انتخاب کرده و روی گزینه Import کلیک کنید.

شما با استفاده از این سه روش می توانید عکس های خود را از گوشی و تبلت اندروید به مک منتقل نمایید. به این صورت می توانید به راحتی این مشکل خود را نیز برطرف نمایید.

علی ابراهیم پور
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.